SouthCraft
  • Dobrý den, prosím kdyby jste na webu našli v české verzi anglické věty/slovíčka, tak aby jste danou větu s odkazem poslali vedení serveru. Děkujeme, Tým SC
Ahoj,
bohužel jsme byli delší dobu neaktivní z důvodu, že jsme měli problémy s techniky, ale to by již mělo být pryč.

Co na serveru najdete?

Fun - Zábavný survival se SlimeFun, dále zde najdete plno výzev, aukce, vylepšený terén pro vás, dva světy. A mnohem více. (Základní verze minihry je 1.13)

Vanilla - Klasický survival bez výhod jako je například: home, výzvy, aukce, vzájemné teleportace. (Základní verze minihry je 1.14.2)

Creative - Kreativní mód na našem server. Je zde k výběru mnoho hlav. Jde si vytvořit vlastní ArmorStand (Základní verze minihry je 1.12.2)


Practice - PvP minihra kde jsou různé typy pvp...
Vážení ,
rádi bychom vám oznámili, že bohužel SouthCraft bude nějakou dobu mimo provoz z důvodukompletní rekonstrukce serveru.

---[ WIPE serveru ]---
Ano Bohužel na serveru proběhne wipe jak vip, tak všech vašich věcí (kosmetiky, kredity, atd..) Jediná výjimka jsou lidé kteří si zakoupili kredity pomocí SMS služby. Jinak se o vše přijde. Na serveru dále budou vyměněny i některé minihry.

---[ Dostupnost ]---
Bohužel zatím nedokážeme určit do kdy daná rekonstrukce bude trvat. Ale kolem Měsíce by se měl server opět otevřít. Web bude během 7 dnů opět v provozu.

---[ Testeři ]---
Kdo se chce dostat na náš server i přes rekonstrukci, tak musí napsat zde do zpráv, že by měl zájem o post testera. Více informací ve zprávě. Každý tester po otevření serveru obdrží Speciální Tag [ TESTER ], jako poděkování za to že jste nám pomáhaly testovat novinky a úpravy na serveru.

S pozdravem, Tým SC

Hlasování

Za hlasování obdržíš
1x Hlasovací klíč 1 Coin 1 Truhlu

Uživatelé Online

Nyní není online žádný člen.

Nejnovější Příspěvky

Top